Rozwój kreatywności i kompetencji w edukacji online

Desktop alt textDesktop alt text

Rozwój kreatywności, zainteresowań i kompetencji są niezwykle istotne w perspektywie efektywnej edukacji - zarówno w przypadku uczniów, jak i nauczycieli. W obecnych realiach, gdy duża część nauczania odbywa się w formie online, warto zadać sobie pytanie: czy można je rozwijać w sieci? Serdecznie zapraszamy do udziału w wirtualnym spotkaniu, którego główną tematyką będzie „Rozwój kreatywności i kompetencji w edukacji online”. Podczas prelekcji porozmawiamy o tym, czy rozwój powyższych wartości jest możliwy on-line, czyli jak nie zgubić dziecka w sieci, a pomóc mu się w niej odnaleźć. 10 grudnia, godz. 16:00 Webinar odbędzie się w formie warsztatów, a poprowadzi go Zyta Czechowska - Nauczyciel Roku 2019.

DOWIEDZ SIĘ

Czy rozwój kreatywności, zainteresowań i kompetencji jest możliwy w sieci? Czyli jak nie zgubić dziecka w sieci, a raczej jak pomóc im się w niej odnaleźć.

Prowadząca wydarzenieZyta Czechowska

Nauczyciel Roku 2019. Współautorka książki “Jak nie zgubić dziecka w sieci?”. Właściciel i dyrektor Niepublicznego Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli- Zyta Czechowska specjalni.pl. Absolwentka UAM w Poznaniu, na kierunku pedagogika specjalna, od 25 lat terapeuta i nauczyciel w szkole specjalnej. Pasjonatka nowoczesnych technologii. Współautorka projektu sieci współpracy nauczycieli „ SPEcjalna edukacja cyfrowa” i autorka wielu branżowych publikacji. Laureatka ogólnopolskich konkursów edukacyjnych. Prowadzi warsztaty i szkolenia Rad Pedagogicznych. Współprowadzi bloga edukacyjnego www.specjalni.pl. Ekspert ds. awansu zawodowego nauczycieli. Trenerka Cyfrowego Dialogu i programu #SuperKoderzy w zakresie programowania i TIK. Należy do społeczności Superbelfrzy RP. Trener Umiejętności Społecznych. W 2017 r. otrzymała Nagrodę Ministra Edukacji Narodowej za szczególne osiągnięcia edukacyjne i wychowawcze. Posiada tytuł Microsoft Innovative Educator Expert, nadawany przez firmę Microsoft najbardziej innowacyjnym nauczycielom na świecie. Jest czynnym Ambasadorem programu eTwinning i Genially Polska. Ambasadorka marki W. Kruk.